ГОНТАГРО
"ГОНТАГРО"
+380 (99) 262-21-22+380 (67) 262-21-22

Инсектицид Дозор 600 г (Инсегар)

В наличии
Код: 743
910 грн/кг
Минимальный заказ: 0 кг
E-mail:
Адрес:
61080, Украина, Харьковская обл., Харьков, Пр. Гагарина 201
Товар можно оплатить онлайн:

Описание

Инсектицид Дозор 600 г (Инсегар)

Селективний інсектицид проти широкого спектру шкідників на яблуні і винограді.

Діюча речовина:

феноксикарб, 250 г/кг

Виробник:

Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

Формуляція:

порошок, що змочується

Тарна одиниця:

пакет 600г

Характеристика та переваги
  • Препарат характеризується високою селективністю по відношенню до корисних комах — нетоксичний для бджіл і джмелів, а також іншої корисної ентомофауни.
  • Тривала біологічна активність і вплив на наступні генерації шкідників забезпечують ефективний і тривалий захист плодових культур від шкідників.
  • Включення препарату до комплексної системи захисту плодових і виноградників дозволяє в значній мірі зменшити кількість обробок іншими інсектицидами.
  • Безпечний для працюючих людей та навколишнього середовища.
  • Сумісний з більшістю пестицидів, які використовуються для захисту садів і виноградників, що дозволяє застосовувати препарат ДОЗОР® в бакових сумішах у комплексних системах захисту. Проте перед застосуванням слід проводити оцінку на сумісність з партнерськими компонентами.
Механізм дії

При контакті зі шкідливими комахами препарат діє як регулятор росту і розвитку, блокуючи в них процеси переходу в наступну стадію. Тривала біологічна активність впливає на наступні генерації шкідників. За рахунок селективної дії препарат не справляє негативного впливу на більшість видів корисних комах.

Рекомендації щодо застосування

Проти яблуневої плодожерки перше обприскування проводять на початку льоту метеликів першого покоління (початок періоду кладки яєць). Як правило, це співпадає з періодом формування зав'язей – опадання пелюсток. Друге обприскування проводять проти другого покоління шкідників.

Проти яблуневої листовійки першу обробку проводять проти гусіні п'ятого покоління для запобігання її окуклювання. У залежності від погодних умов, це збігається з періодом цвітіння або після нього. Для боротьби з наступним поколінням обов'язковим є застосування даних феромонного моніторингу.

Проти мінуючої молі обприскування проводять на початку масового льоту метеликів першого покоління. Як правило, це співпадає з фенофазою рожевого бутону і продовжується в період цвітіння яблуні, що співпадає з термінами обприскування проти листовійок. Це дозволяє забезпечити захист плодових насаджень від обох видів шкідників.

Проти виноградної листовійки обробку проводять проти кожного покоління за умови перевищення економічного порогу шкодочинності. Однократну обробку проводять на початку масового льоту шкідника, але до початку кладки яєць. Можливим є також і двократне внесення препарату (у два етапи по 300 г/га): перше внесення — на початку масового льоту шкідника, друге внесення — через 8–12 діб.

Для максимальної ефективності дії препарату на шкідників строки внесення обов'язково погоджують із даними феромонного моніторингу (1 феромонна пастка на 5 га), а також з даними прогнозів районних станцій захисту рослин.

Приготування робочого розчину

Для приготування робочого розчину необхідну кількість препарату розчиняють у 5—6 л води. Заповнюють бак обприскувача на 1/3 об'єму чистою водою. Вмикають режим змішування і додають попередньо розчинений препарат. Доливають бак обприскувача до повного об'єму водою при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для забезпечення однорідності робочого розчину.

Регламент застосування препарату

 

Культура

 

Шкідливий об'єкт

Норма витрати препарату, кг/га

Максимальна кратність обробок, шт

Строк очікування до збирання врожаю, днів

 

Яблуня

Листовійки, яблунева плодожерка,

мінуючі молі

 

 

0,6

 

3

 

30

Виноградники

Листовійки

1

20

Термін виходу людей на оброблені площі для виконання механізованих робіт складає 3 дні, для ручних робіт — 7 днів. Максимальна кількість обробок на яблуні — 3, на винограді — 1. Строк останньої обробки до збирання врожаю становить 30 днів для яблуні та 20 днів для винограду.

Норма витрати робочого розчину

Норма витрати робочого розчину становить 1000 л/га. Обов'язковим є рівномірне та повне покриття поверхні рослин робочим розчином. 

Погодні умови

Дощ протягом 2 годин після застосування препарату може знизити ефективність його дії.

Посмотреть другие средства защиты растений

Сделать заказ по тел.:

Моб.: +38 (099) 26-22-122  Viber | WhatsApp | Telegram

Тел.: +38 (057) 757-24-80

Адрес: г. Харьков, Проспект Гагарина, 201

E-mail: gontagro@gmail.com

Характеристики

Производитель
Нертус
Страна производства
Венгрия
Содержание действующего вещества
феноксикарб, 250 г/кг
Инсектицид Дозор 600 г (Инсегар)

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования